INSPIRUJTE SE HLOUBĚJI A ZAŽIJTE INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKY.
SOULAD I Základy zdraví

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vhodné obuvi či oblečení, bosé chůzi či běhu a celkovému přirozeném pohybu a nevěděli, kde se zeptat. Ušetřete čas i peníze za návštěvy specialistů a žijte denně v souladu se svým tělem.

Ing. Petr Mühlhans, bývalý reprezentační cyklista a sportovec, ekonom a marketér, bosý maratonec a ultramaratonec, pořadatel chůze po střepech a ohni, lektor MovNat & Born to Run, podnikatel a výrobce obuvi a oblečení, původní zakladatel naBOSo, nyní SOULAD

Vám podrobně představí koncept bosého obouvání, přirozeného pohybu a nahým oblékáním. Dozvíte se, jak správně chodit či běhat, proč je přirozený pohyb důležitý a v čem je prospěšný pro naše tělo. Jaké jsou největší základy zdraví, co jsou vůbec civilizační nemoci a jejich prvotní příčiny. Dostanete zdravotní zhodnocení Vaší obuvi a oblečení jako Vašeho nejbližšího životního prostředí, včetně stavu chodidla a pohybu. Vhodné pro každého v jakémkoliv věku a zdravotním stavu.

„V jednoduchosti je krása“ … až tak stručně a trefně lze charakterizovat Petrovo workshop ze Souladu … Nehledejte kolem sebe v životě nic složitého, nezačínejte u druhých, začněte nejprve u poznání sebe sama – zejména nitra a vlastního zdraví, začněte věci vnímat se zdravým nadhledem a v souvislostech, budete se cítit spokojenější a spokojenost přenesete i dále na své okolí … Zjistíte, že si máte co říci i se zdánlivě cizími lidmi, které potkáte třeba právě na workshopu.“ Tomáš (základní přenáška)

Navštivte události dle rozpisu na Facebooku a na každoročních festivalech jako Slou Days, Evolution, Miluj svůj život, Allfest, Čajomír, Vegefest, Mint Market, Lemarket, Dyzajn market a další.