Ticho. Klid. Akorát.

Zažijte kouzlo bosé obuvi a bio oblečení s bezobalovými doplňky vyráběných ručně a lokálně z přírodních materiálů v bio kvalitě, spolu s přirozeným pohybem nejen chůze a běhu pro každého, na objednání předem individuálně či skupinově u nás na léčivé zahrádce, kdekoliv v přírodě či po firmách nebo u Vás doma. Bude lépe hlavně Vám, i celé planetě, aneb méně kvalitního a přírodního je více. S láskou a pokorou ke všemu a všem. #soulad #vsouladu

Barefoot boty jsou konstruovány tak, aby simulovaly chůzi na boso. Tím dochází k rozvoji přirozeného pohybu a prevenci onemocnění chodidel, ale i zad a celého pohybového aparátu. Velmi tenká podešev, flexibilní ve všech směrech, aktivuje a rozvíjí nožní klenbu, konstrukce je bez podpatku a tvarování pro správné držení těla, větší přední šířka než běžná obuv předchází otlakům a deformování prstů, a nedělíme ji na pánskou a dámskou. Pokud jsou pro vás úplná novinka, začtěte se před nákupem do našich “zápisků bosochodce” a nebo ještě lépe, rezervujte si nás osobně.
Dopřejte svému tělu oblečení “za odměnu”, minimalistické, praktické a snadno kombinovatelné, které vydrží časté nošení i praní. Přírodní materiály vám zajistí pohodlí a teplotu regulující komfort, BIO certifikace garantuje absenci škodlivin vstřebatelných pokožkou. Na duši vás pak zahřeje dobrý pocit z transparentních a férových podmínek výroby a dohledatelnost původu materiálů často až ke konkrétnímu farmáři. Proč má smysl upgradeovat na bio oblečení? Nakoukněte pod pokličku módního průmyslu na našem blogu.
Doplňky z tradičních materiálů, vyráběné ručně, s láskou, a zcela bez syntetiky a umělých vláken v žádných komponentech. Proč používáme materiály živočišného původu? O postoji ke kůži a vlně píšeme na blogu, kdy jde vždy v prvé řadě o původ a podmínky vzniku přírodního materiálu, než jeho náhražky průmyslovou umělotinou, zamořujících vodu a vzduch. Úžasné designerské kousky z přírodních materiálů v bio kvalitě či z bio farem bez použití jediného dílu plastu, zkrátka naprosto jedinečné doplňky na celý život, vytvořené za těch nejférovějších podmínek.

Nejnovější produkty

Aktualizované produkty

Náhodné produkty

Nejkomentovanější produkty

Nejlépe hodnocené produkty

Prodejné produkty

Nejprodávanější produkty