Ticho. Klid. Akorát.

Soulad nepropaguje sebe, nýbrž tvoření lepšího světa skrze každého z nás. Pomáhá, aby to dobré v sobě objevil každý sám. Léčivé místo uvnitř sebe stvořené k ztišení mysli a zklidnění těla, k procítění své přirozenosti, přírody a všeho živého.
S láskou a pokorou ke všemu a všem.
#soulad
* English & German speaking, EU & World shipping
** Darujeme Farmě Naděje – Azyl pro hospodářská zvířata
Barefoot obuv simulující bosou chůzi vede k přirozenému pohybu, čímž předchází různým vadám chodidel včetně vbočených palců, plochým nohám a patním ostruhám, potažmo i zad a celého pohybového aparátu. Pro jejich nejvyšší kvalitu a výdrž vybírejte vybrané modely a značky, které jsou vyráběny ručně a lokálně, z boku či vrchu prošité a nelepené, z neumělých materiálů pro nepocení se a nezapáchání, noste je v kombinaci s bio ponožkami, ideálně neutáhlé, a úplně nejlépe navštivte Kubův úvodní kurz přirozeného pohybu.
Lidská pokožka jako největší orgán denně dýchá a tráví materiál oblečení na sobě nosící. Čtěte složení a dopřejte si bio živé oblečení z přírodních materiálů, minimalistické, praktické a snadno kombinovatelné, které díky absenci chemie více vydrží nošení i praní a navíc zajistí vyšší pohodlí a teplotu regulující komfort na běžné nošení i sport. Na duši zahřeje dobrým pocitem z transparentních a férových podmínek výroby a dohledatelností původu až ke konkrétnímu bio bavlněnému farmáři.
Jedinečné designerské až sběratelské doplňky vlastních a malých výrob poctivých lokálních řemeslníků vyrábějící klasickými ručními metodami z přírodních materiálů, bez syntetiky, umělých součástí a komponentů na celý život vytvořené za těch nejférovějších podmínek z rostlinných či živočišných materiálů z bio farem od zvířátek žijících zdravě a přirozeně, bez tvoření dalších a dalších odpadů dle principu fenoménu zero-waste.

Nejnovější

Aktualizované

Nejprodávanější

Komentované

Náhodné