Duše. Tělo. Příroda.

Žijte zdravě a přirozeně v obuvi a oblečení s doplňky v nejvyšší kvalitě, vyráběných pouze ručně a lokálně z přírodních materiálů v bio kvalitě a vylaďte svůj pohyb lekcí chůze i běhu pro každého, individuálně i skupinově, v přírodě i po firmách či u Vás doma. Bude lépe hlavně Vám, i celé planetě, aneb Les(s) is more. S láskou a pokorou ke všemu a všem. #soulad #vsouladu

Barefoot boty jsou konstruovány tak, aby simulovaly chůzi na boso. Tím dochází k rozvoji přirozeného pohybu a prevenci onemocnění chodidel, ale i zad a celého pohybového aparátu. Velmi tenká podešev, flexibilní ve všech směrech, aktivuje a rozvíjí nožní klenbu, konstrukce je bez podpatku a tvarování pro správné držení těla, větší přední šířka než běžná obuv předchází otlakům a deformování prstů, a nedělíme ji na pánskou a dámskou. Pokud jsou pro vás úplná novinka, začtěte se před nákupem do našich “zápisků bosochodce” a nebo ještě lépe, rezervujte si nás osobně.
Dopřejte svému tělu oblečení “za odměnu”, minimalistické, praktické a snadno kombinovatelné, které vydrží časté nošení i praní. Přírodní materiály vám zajistí pohodlí a teplotu regulující komfort, BIO certifikace garantuje absenci škodlivin vstřebatelných pokožkou. Na duši vás pak zahřeje dobrý pocit z transparentních a férových podmínek výroby a dohledatelnost původu materiálů často až ke konkrétnímu farmáři. Proč má smysl upgradeovat na bio oblečení? Nakoukněte pod pokličku módního průmyslu na našem blogu.
Doplňky z tradičních materiálů, vyráběné ručně, s láskou, a zcela bez syntetiky a umělých vláken v žádných komponentech. Proč používáme materiály živočišného původu? O postoji ke kůži a vlně píšeme na blogu, kdy jde vždy v prvé řadě o původ a podmínky vzniku přírodního materiálu, než jeho náhražky průmyslovou umělotinou, zamořujících vodu a vzduch. Úžasné designerské kousky z přírodních materiálů v bio kvalitě či z bio farem bez použití jediného dílu plastu, zkrátka naprosto jedinečné doplňky na celý život, vytvořené za těch nejférovějších podmínek.

Náhodné produkty

Nejnovější produkty

Aktualizované produkty

Nejprodávanější produkty

Nejkomentovanější produkty