Máte svou vlastní značku či výrobu a cítíte, že je čas také používat udržitelné materiály v 100% bio kvalitě původem dohledatelné až ke konkrétnímu farmáři?

Zastupujeme španělsko-portugalsko-brazilský tým Organic Cotton Colours, který jako jeden z velmi mála, ne-li jako jediný výrobce bio bavlněného textilu včetně vlastní metráže a veškerých komponentů jako nití, pruženek, tkalounů atd. na světě, hospodaří s vlastní sítí brazilských farem a nepoužívá klasický globální trh překupníků bio bavlny, kdy prostředky z nákupů často ke konkrétním lidem stojících za pěstování vlákna nikdy nedojdou. Posuňte svou kvalitu na nejvyšší možnou úroveň a zajistěte si svou 100% čistou a nikterak chemicky barvenou či jinak zpracovanou úžasnou bio bavlněnou metráž, galanterii či hotové oblečení od spodního prádla přes veškeré oblečení po ložní a koupelnový textil i Vy!
*Skladem k okamžitému odběru máme všechny produkty a metráž, kterou naleznete na tomto e-shopu. Kompletní nabídku věcí, které je možné objednat, najdete pod odkazem ORGANIC COTTON COLOURS

Organic Cotton Colours