SOULAD Zdraví. Tělo i duši. Pomáháme k návratu a znovu nalezení dětsky přirozené úcty k životu v jeho mnohých formách. K přírodě, pramenům, zvířatům, přirozené stravě, bylinkám, k původnímu lázeňství a léčení přírodními elementy skrze přirozený pohyb v přirozeném prostředí. Vítejte doma.

ZAŽIJTE SAMI SEBE V RYZE PŘIROZENÉM PROSTŘEDÍ.
Aneb inspirujte se hlouběji a získejte osobní zkušenost opravdové(ho) sebe sama.
PŘÍŠTÍ POBYT 6-8.8.21

Na co se můžete těšit?
Víkend, kdy si skutečně odpočinete a načerpáte novou fyzickou i duševní energii
Mnoho lekcí pohybu (kondičního, zábavného i sebepoznávacího)
Na přednášky o přirozeném životním stylu v Souladu
Dostatek času na zklidnění mysli a relaxaci těla
Super lidé a úžasná atmosféra místa
Odvážnější i na tanec a hudbu 🙂
Dechové techniky
Večerní táboráky

Co budeme jíst?
Lokální produkty v nejvyšší kvalitě. Zelenina, ovoce, kváskové pečivo, mléčné produkty z BIO farmy, veganské speciality a případně při zájmu maso z farmy. Finální rozpis bude rozeslán s dostatečným předstihem.
Jak si rezervovat své místo?
Napište na pohyb@soulad.cz a zašleme Vám veškeré podrobnosti o akci včetně detailního harmonogramu. Kapacita je omezená, takže zbytečně neotálejte 😉
Akce je vhodná pro dospělé všeho věku a schopností, pro rodiče s dětmi nebo i pro děti samotné. 🙂

TĚŠÍME SE NA VÁS

Lektor pobytu Jakub Zvelebil, holistický kouč Modernífitness.cz, pohybový specialista IQ Pohybu, trenér přirozeného pohybu MovNat, držitel černého pásu Taekwondo WTF, pedagog volného času, milovník přírody a zakladatel bezobalového obchodu Zemidluh

Pomocný lektor Petr Mühlhans, bývalý vrcholový cyklista a sportovec, bosý maratonec a ultramaratonec, otužilec, lektor přirozeného pohybu MovNat, Systema, Born to Run, Barefoot Specialist, výrobce a propagátor bosé obuvi a bio oblečení, zakladatel SOULAD.