POZNEJTE SVÉ TĚLO A TO, CO MU DĚLÁ DOBŘE.
Základy pohybu

Aneb denní pohyb v souladu.

Vítejte mezi předními odborníky na dané pohybové či výživové téma a vyberte si to, co zrovna potřebujete.  Individuální trénink pro sportovce? Dětské kondiční cvičení v angličtině? Meditačně relaxačních lekce v duchu celostního přístupu? Vyberete si oblíbeného trenéra / trenérku s aktuálním rozpisem skupinových či individuální lekcí po Praze, Brně, Pardubicích, Mladé Boleslavi a okolí. Nebo nás navštivte na společných úvodních trénincích, přednáškách či festivalech, dle událostí na Facebooku.

Nechcete na to jít tak zhurta? Objednejte se do showroomu. S každým si povídám o jeho potřebách a hledám, co pro něj osobně bude nejlepší. Rád vám doporučím ty nejvhodnější směr. Ocení je zvláště ti, kteří zvažují přechod na barefoot obuv, nebo s ní už začínají. Mechanika pohybu v takových botách nebo na boso se od té “obuté” v lecčem liší a v první chvíli to může být docela šok.

Základy chodidla, chůze / běhu

Rychlá, bosá a zdravá chůze neexistuje – příroda to tak zařídila z důvodu úspory energie. Ulevte bolavým patám a naučte se znovu chodit či běhat i bez gelových polštářků a odpružení. Jedna lekce na celý život, po rezervaci u Petra na +420 723 831 016 / petr@soulad.cz

30 min / 300 jednotlivec, 500 pár
*50% ceny lekce je možné odečíst od následného nákupu barefoot bot či bio oblečení, které s hlavní příčinou současného zdraví těla přímo souvisí.

Individuální přirozený pohyb

Cvičíte pro super břišáky nebo trénujete pouze na turnaje v golfu? Přirozený pohyb v sobě zahrnuje mnohem víc. Od základů chůze a běhu, po vis, lezení, variabilní sezení či uvolňování fascií nefunkčních částí těla. Zjistěte, co už děláte a co by ještě nějaký ten trénink chtělo. Jednorázově či pravidelně, po rezervaci u vybraného trenéra z nabídky.

60 – 90 min / 400 – 2000 dle trenéra
*10% ceny lekce je možné odečíst od následného nákupu barefoot bot či bio oblečení, které s hlavní příčinou současného zdraví těla přímo souvisí.

Skupinový přirozený pohyb

Komplexní pohybový program na zdraví, odolnost, vitalitu, plodnost, dlouhověkost, fyziologickou připravenost a vůbec. Prostě cvičení pro každý den, díky kterému budete připraveni na každodenní pracovní zápřah i rodičovskou roli – pod vedením jednoho z trenérů z nabídky, a každou středu s Petrem v 17:30 za jakéhokoliv počasí Na Beránce 2 Praha 6.

60 – 90 min / 300 jednotlivec, 500 pár

Reference účastníků

“Na workshopu jsem se cítila jako ve svobodném, přirozeném, nehodnotícím prostředí, kde jsem mohla byt sama se sebou, i s ostatními. Potkala jsem zajimavé osobnosti, které mě inspirovali a stále inspirují. Odcházela jsem pozitivně naladěná a plná energie. Jste skvělí, děkuji!” 

Petra (skupinový přirozený pohyb)

*vhodné pro každého od 5-99 let, možné zakoupit i jako dar v podobě poukazu. Objednávejte na info@soulad.cz či kontaktním formulářem