SOULAD I výroba I obchod I služby.

17-mct-level1
18-barefoot-training-350x225
20-002-born-to-run-logo
15-trigger-point.trigger-point

Přesvědčete se, že návštěva obchodu obuvi a oblečení není nutnost opakovaná párkrát za sezónu, ale především k lepšímu život měnící zážitky plné důležitých informací.

K produktům poskytuji módní poradenství s lekcemi přirozeného pohybu a věřím, že „obyčejný” nákup zdravých bot s přirozeným oblečením Vás vnitřně obohatí a vnějšně zkrásní!

Individuální lekce chodidla, chůze či běhu

Analýza současné obuvi a stylu pohybu, rozbor chodidla s jednoduchým leč pro někoho náročným cvičením, rozložení pohybu a nalezení přirozeného stylu pohybu od chůze po běh s citem na rozdílnou individualitu klienta. Jedna jednorázová lekce na celý život, není nutné opakovat.

30 min / 300 Kč

Individuální lekce přirozeného pohybu

Prvotní analýza současného komplexního pohybu od chodidel po hlavu, zjištění individuálních problémů a stanovení nápravy, následné společné a doporučené cvičení s ukázkou, tématické lekce na konkrétní požadované partie či dovednosti. Možno jednorázovou lekcí pro získání informací k individuálnímu pokračování či pravidelně na týdenní bázi.

50 min / 500 Kč
4 x 50 min / 1800 Kč

Skupinové lekce přirozeného pohybu

Zažijte či pravidelně navštěvujte pohybové čtvrtky v 17:30 Na Beránce 2 Praha 6 konané celoročně za každého počasí bez nutnosti rezervace. Pokrývám s hostujícími trenéry široké spektrum přirozené pohybových škol od zdravotní cvičení třetího věku po záchranářské tréninky přenášení lidských těl. Aktuální téma si můžete ověřit vždy na +420 723 831 016

60 min / 250 Kč
10 x 60 min / 2000 Kč

Individuální lekce jsou vhodné pro každého od dětí školního věku po nejstarší seniory, jednotlivě či skupinově do 5ti osob naráz s poloviční cenou za každou osobu.

50% ceny lekcí je možné odečíst od následných nákupů barefoot bot ci bio oblečení, které často s hlavní příčinou současného stavu zdraví těla souvisí nejpříměji.

Všechny lekce lze je zakoupit i jako dar v podobě poukazu. Objednávejte na info@soulad.cz či kontaktním formulářem. Těšíme se na Vás!