INSPIRUJTE SE HLOUBĚJI A ZAŽIJTE INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKY.
Základy zdraví aneb bosá chůze, bosé boty, nahé oblečení a přirozený pohyb

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vhodné obuvi či oblečení, bosé chůzi či běhu a celkovému přirozeném pohybu a nevěděli, kde se zeptat. Ušetřete čas i peníze za návštěvy specialistů a žijte denně v souladu se svým tělem.

Ing. Petr Mühlhans – bývalý vrcholový cyklista a sportovec, bosý maratonec a ultramaratonec, otužilec, pořadatel chůze po střepech Glasswalking a uhlí Firewalking, lektor MovNat, Born to Run, Systema a Barefoot specialist, výrobce obuvi a oblečení, původní zakladatel naBOSo, nyní SOULAD. Duše. Tělo. Příroda. www.soulad.cz

Vám podrobně představí koncept bosého obouvání, přirozeného pohybu a “nahého” oblékání. Dozvíte se, jak správně chodit či běhat, po rovině, z i do kopce, v terénu i ve městě, pomalu i rychle, v přirozeném rytmu s aktivním dýcháním, proč je přirozený pohyb důležitý a v čem je prospěšný pro naše tělo. Jaké jsou největší základy zdraví, co jsou vůbec civilizační nemoci a jejich prvotní příčiny. Dostanete zdravotní zhodnocení Vaší obuvi a oblečení jako Vašeho nejbližšího životního prostředí, včetně stavu chodidla a pohybu, aneb poznejte základy každodenně nejčastěji vykonávaných činností #vsouladu, tedy dýchání a chození,  případně běhání. Vhodné pro každého v jakémkoliv věku a zdravotním stavu.

“V jednoduchosti je krása” … až tak stručně a trefně lze charakterizovat Petrovo workshop ze Souladu … Nehledejte kolem sebe v životě nic složitého, nezačínejte u druhých, začněte nejprve u poznání sebe sama – zejména nitra a vlastního zdraví, začněte věci vnímat se zdravým nadhledem a v souvislostech, budete se cítit spokojenější a spokojenost přenesete i dále na své okolí … Zjistíte, že si máte co říci i se zdánlivě cizími lidmi, které potkáte třeba právě na workshopu.”

Tomáš (základní kurz)

“Na workshopu jsem se cítila jako ve svobodném, přirozeném, nehodnotícím prostředí, kde jsem mohla byt sama se sebou, i s ostatními. Potkala jsem zajímavé osobnosti, které mě inspirovali a stále inspirují. Odcházela jsem pozitivně naladěná a plná energie. Jste skvělí, děkuji!”

Petra (skupinový trénink)