Služby

Soulad I výroba I obchod I služby.

17-mct-level1
18-barefoot-training-350x225
20-002-born-to-run-logo
15-trigger-point.trigger-point

Přijďte se přesvědčit, že návštěva obchodu s obuví a oblečením není nutnost opakovaná párkrát za sezónu, ale především inspirativní chvíle plná cenných informací.

K produktům poskytujeme služby přirozeného pohybu a věříme, že „obyčejný” nákup bot a oblečení má být obohacujícím zážitkem.

Lekce chodidla a chůze

Analýza současné obuvi, rozbor chodidla, doporučené cvičení, analýza současné chůze s následným rozborem

500 Kč

Lekce běhu

Analýza současné obuvi, rozbor chodidla, doporučené cvičení, analýza současné chůze a běhu s následným rozborem, rozložení pohybu a následné vylazení nového pohybu s listem hlavních bodů

800 Kč

Lekce přirozeného pohybu

Prvotní analýza současného komplexního pohybu od chodidel po hlavu, zjištění problémů a stanovení nápravy, následné společné a doporučené cvičení, tématické lekce na konkrétní požadované partie či dovednosti

1000 Kč

Nejedná se o klasickou fyzioterapii, pediatrii a ortopedii, které často řeší jako klasické zdravotnictví následky a ne příčiny současného stavu těla. Začneme od základu analýzou současné obuvi, stavu chodidla a stylu pohybu. Výsledkem je kompletní doporučení co dále nosit či nenosit, co cvičit a co ne a hlavně proč, jak se pohybovat od chůze po běh, s kompletní pohybovým listem. Ceny lekcí je možné odečíst od následných nákupů barefoot bot ci bio oblečení, které s absolutním základem zdraví těla souvisí nejpříměji.

Lekce jsou vhodné pro každého od dětí školního věku po nejstarší seniory jednotlivě či skupinově do 3 osob za stejnou cenu a s každou další osobou za 50%. Lze je zakoupit i jako dar v podobě poukazu. Objednávejte přímo u Petra na 723 831 016 či kontaktním formulářem. Těšíme se na Vás!