Bosé boty s doplňky z eko-tex bio bavlněné voskované pleteniny canvas aneb neumělé veganské zboží nejvyšší kvality

Velmi odolné bavlněné veganské boty si zamilujete na první obutí! Řekněte ano přírodnímu veganství. Řekněte ano svému zdraví. Odolný canvas, žádná syntetika, je velmi odolné bavlněné plátno. Pořiďte si zdravé bosé tenisky z přírodních veganských neumělých materiálů.

Bosoboty SOQQ jsou inspiovány modely dalšího německého výrobce bosých ponožkových bot, oproti kterým za nižší cenu nabízejí kvalitnější bavlněný materiál a boční prošití s nemožností rozlepení, protože v místě prošití nenaleznete žádné lepidlo. Oproti lepené a umělé konkurenci budou Vaše nohy v SOQQ i lépe dýchat, protože z velké části syntetickým materiálům konkuruje přírodní bavlněnou látkou s příměsí elastanu. Elastanová vlákna jsou při nízkém zastoupení syntetiky v látce obalena bavlněnými vlákny a nepřijdou do styku s kůží při nošení bez ponožek. Do pěti procent jsou zastoupena elastanová vlákna i v biobavlněných ponožkách, které dáváme ke každým botám zdarma jako dárek. Bez elastanu by totiž byly ponožky jen neforemným pytlem s výrazně kratší životností.

Lokální ručně šité bosé boty ZAQQ s bio bavlněnými ponožkami jako dárek

ZAQQ jsou bosé boty nejvyšší kvality, ručně vyráběné v německém Leipzigu necelé 3 hodiny cesty autem od Prahy. Už není potřeba kupovat boty, které k vám putovaly přes půl světa, kde je šili lidé v nedůstojných podmínkách. V konkurenci dalších značek bosých bot je ZAQQ unikátní kombinací litých podešví, jejich bočním prošitím a absencí lepidla v namáhaných spojích. Vzhledem k tomu, že většina reklamací v obuvnictví jsou rozlepy, tak vám garantujeme, že boty od ZAQQu vám vydrží opravdu dlouho. Ze sortimentu této značky u nás najdete pouze modely z přírodních materiálů (veganský Piñatex a bavlněné plátno, hutněná merino vlna, kůže). Kožené modely jsou vyráběny z prvotřídní tříslovinami činěné kůže, která má kromě absence chemikálií i výrazně lepší vlastnosti než kůže činěná chromičitými solemi. Přírodně činěné kůže tak jsou zdravé na nošení i šetrné k životnímu prostředí.

Ke každým botkám v Souladu dostanete jako dárek bio bavlněné ponožky pro výrazně lepší zážitek z nošení bot. Při výrobě bio bavlny nebyly použity pesticidy a při zpracování nebyla použita žádná chemie, takže nejen že si bavlna zachovala své původní vlastnosti funkčního materiálu, ale kůží se vám do těla nedostanou ani žádné škodlivé látky a nebudou vám zapáchat nohy ani po několika dnech nošení ponožek. To vše v botách z dýchajících přírodních materiálů. Poznejte rozdíl celkového Souladu!